Ostim Bilgisayar Servisi Rotating Header Image

Ekim, 2011:

Ostim Bilgisayar Servisi

Saraç Bilgisayar olarak Ostim deki tüm firmalara bilgisayar servis hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında bilgisayar tamiri, bilgisayar satış, bilgisayar bakım, laptop tamiri ve bakımı, yazıcı kurulumu, format atma, server kurulum, ağ bağlantıları, adsl kurulum, eset nod32 satışı, monitör tamiri vs. sayabiliriz. Servis hizmetimiz ostim ve tüm çevresini kapsamaktadır. İster servis usulü isterseniz kurumsal bakım anlaşması yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet için Saraç Bilgisayar 0312 431 01 45

Ankara Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Ankara’nın tüm semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için
bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu,eset nod32 satışı, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Ankara Notebook Servisi

Notebook Servisi olarak tüm marka ve model notebooklarınızın tamir ve bakım işlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.  Özel servis hizmeti veren firmamız konusunda uzman kişiler tarafından tamir işlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Chip tamiri, ekran kartı chip tamiri, klavye değişimi , ekran değişimi sunduğumuz bazı hizmetlerdir. Tüm notebook yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Keçiören Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Keçiören ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Etlik Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Etlik ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için
bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Balgat Bilgisayar Sevisi

Bilgisayar servisi olarak Balgat  ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım sözleşmesi  yapabilirsiniz.

Hoşdere Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Hoşdere  ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır.  Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız  yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu  kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz  bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım  anlaşması yapabilirsiniz.

Esat Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Esat  ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım Sözleşmesi yapabilirsiniz.

Cebeci Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Cebeci  ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Demetevler Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak Demetevler  ve çevre semtlere servis hizmetimiz vardır. Bilgisayar ve laptoplarınız ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Bilgisayar satış, tamir ve bakım, laptop tamiri ve satışı, sunucu kurulumu , yazıcı ve netework kurulumu, teknik servis hizmetleri sunduğumuz bazı hizmetlerdir. İsterseniz servis usulü çalışabilir veya yıllık bakım Sözleşmesi yapabilirsiniz.